لوگوی منو

درباره ما

رایا بیمه وب سایت فروش آنلاین بیمه نامه می باشد که وابسته به شرکت کارگزاری بیمه مستقیم برخط سایپا (سیبکو) است.


سیبکو در مرداد ماه سال 1390 به صورت سهامی خاص و با بهره گیری از 2 شرکت خدمات بیمه ای رایان و خدمات بیمه ای سایان در قالب گروه بیمه ای کارگزاری بیمه مستقیم برخط سایپا تاسیس گردید و با شماره 410955 در اداره ثبت شركت ها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيد.
موضوع فعاليت شرکت طبق اساسنامه عبارت است از: انجام امور دلالي رسمي بيمه و مشاوره بيمه اي بر اساس قانون تاسيس بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران و بيمه گري و آيين¬نامه¬هاي مصوب شوراي عالي بيمه، دستورالعمل هاي صادره از سوي بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران و ساير قوانين و مقررات موضوعه ديگر.


در حال حاضر سیبکو علاوه بر گروه سایپا به مشتریان خارج گروه سایپا ودر سراسر کشور به ارائه خمات بیمه ای ومشاوره در این زمینه می پردازد که این خدمات به صورت متنوع ودر رشته های مختلف ازجمله :بیمه های اموال(شامل حریق،باربری،مسئولیت،مهندسی)بیمه های درمان(شامل درمان انفرادی وگروهی،عمروسرمایه گذاری،حوادث،مسافرتی) بیمه های اتومبیل(شامل ثالث،بدنه) می باشد .


درجهت تسهیل در روند خرید بیمه نامه توسط مشتریان عزیز و بهره گیری از فن آوری های جدید در ارائه خدمات ، رایا بیمه راه اندازی گردیده است.

گفتگوی آنلاین گفتگوی آنلاین یادآوری یادآوری درباره ما اطلاع رسانی تماس با ما پیام ها بلاگ بلاگ